Területi képviselő

területi-képviselő.jpg

Budapesti székhelyű ipari rögzítéstechnikai elemeket forgalmazó cégünk területi képviselő munkatársat keres a Közép-magyarországi régióra.

Főbb feladatok:

  • A területéhez tartozó vevők látogatása, az értékesítési lehetőségek feltárása
  • Új, potenciális üzleti partnerek felkutatása
  • Hideghívások bonyolítása, valamint a kiadott ajánlatok követése
  • Ártárgyalások kezdeményezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és az illetékes munkatársakkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség, erős műszaki ismeretekkel
  • Műszaki területen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Feladatok önálló elvégzése, jó szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Lakhelye Közép- vagy Északnyugat-Magyarország
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Pest megyei lakhely

Amit kínálunk:

  • Távmunkában végzett önálló és változatos munkakör
  • Cégautó, laptop, telefon
  • Külföldi képzéseken való részvétel

Jelentkezni a hr@biotek.hu email címen lehet.
Kérjük, fizetési igény megjelölésével csatold magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!